top of page

NeoWellness SDT: Doğal Yolculuk İçin Enerji Dengesine Bir Bakış

neowellnes_edited_edited.jpg

NeoWellness

Faydaları

  • Kronik yorgunluk sendromu ve enerji düşüklüğüne yardımcı olmak.

  • Alerji ve intoleranslarla mücadele etmek.

  • Stres ve anksiyeteyi azaltmaya yardımcı olmak.

  • Uyku düzenini sağlamak.

  • Sindirim sorunlarını tedavi etmek.

  • Bağışıklık sistemini güçlendirmek.

  • İştah kapatarak kilo verdirmek.

  • Sigara bırakmak.

Ruhsal Dengeleme
image.png

NeoWellness uygulaması, insanı ruhsal ve fiziksel bütünsel bir varlık olarak ele alır. Meridyenler, akupunktur noktaları ve çakralar üzerinden akan enerji deryasını değerlendirerek vücuttaki enerji akışında oluşabilecek blokajları ele alır. Bu blokajlar, hem psikolojik sıkıntılara hem de fiziksel hastalıklara neden olabilir. NeoWellness SDT 'nin amacı, vücuttaki enerji akışını düzenlemek ve ruhsal bir denge sağlamaktır.

Enerjetik yapı, kişinin enerjetik-elektromanyetik durumunun esenliği üzerinde etkili olduğunu ve ruhsal durumunun yanı sıra fiziksel bedenini de şekillendirdiğini vurgular. SDT uygulamalarının ilk etkisinin, ruhsal hali üzerinde düzelme olduğu belirtilir ve psikolojik sıkıntıların çözümünden sonra fiziksel problemlerdeki esenliğin kendiliğinden geliştiği ifade edilir.

İnsanın ruhsal, fiziksel, psikosomatik ve duygusal sıkıntılarının aynı gerçekliğin farklı yansımaları olduğu düşünülerek, SDT uygulamasının tüm bu alanlarda aynı anda etkili olduğu açıklanır.

SDT uygulamasında elektro akupunktur, elektro homeopati ve detoks yöntemleri bir arada kullanılır. Uygulama, Dr. Bach tarafından geliştirilen Bach Flowers isimli özel üretim sıvılardan yararlanarak insan psikolojisi üzerinde dengelenme sağlar ve fiziksel değişimler buna bağlı olarak gelişir. Bu nedenle herkese bu uygulamanın önerilir.

Kilo Kontrolü

NeoWellness teknolojisi sayesinde, sağlıklı kilo kontrolü ve karbonhidrat bağımlılığıyla mücadele ediyoruz. Fazla kilo sorununun en önemli nedenlerinden biri olan karbonhidrat bağımlılığına özel olarak NeoWellness uygulamalarının farklı formlarını bir arada kullanarak size özel çözümler sunuyoruz.

Bu yöntem, kişide bağımlılık yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan "silinmesi" olarak açıklanabilir. Gıdalar üzerinden uygulanan bu yöntem, özellikle karbonhidrat grubu gıdalara odaklandığında iştah azalmasına ve kişinin kolayca doymasına yardımcı olur. Böylece, bir öğünde tüketilen miktar, büyük çaba sarf etmeden azalır.

NeoWellness ile sağlıklı kilo kontrolü için cerrahi işlemlere ve ağır diyet programlarına ihtiyaç duyulmaz. Acı çekmeden ve açlık hissi olmadan kolayca kilo verme imkanı sağlanır. Sağlıklı ve kalıcı zayıflama ile fit bir vücuda ulaşmak artık daha kolay ve etkili.

image.png
Sigara Bırakma

NEOWELLNESS teknolojisi, sigara bırakma sürecinde kullanılan bir alternatif tedavi yöntemidir. NEOWELLNESS teknolojisi, vücuda zarar veren nikotin gibi bağımlılık yapan maddelerin yaydığı frekansları temizlemektedir. Amacımız, yıllarca içilmiş olan sigaranın vücutta biriktirdiği olumsuz etkileri frekanslar aracılığıyla temizlemeye çalışmaktır.

Sigarayı bırakma konusundaki Neowellness seansımız, sigara bağımlılığının tek bir seansta ortadan kalkmasını hedefler, ancak ruhsal ve duygusal denge için ek destek seansları da önerilebilir. Seansın etkisi, sigara içme isteğini azaltmaya yöneliktir ve sigara ile temas kesildiği sürece bu etki kalıcı olacaktır.

Vücudun bu yeni duruma uyum sağlaması için ilk iki gün çok önemlidir. Bu süre içinde şiddetli bir sigara isteği beklenmez, ancak yine de ilk iki gün riskli bir dönemdir. Bu iki gün sonrasında, sigara isteğinin sadece zaman zaman ve hafif olarak gelmesi beklenir. Bu süre zarfında danışanlarımızdan mümkün olduğunca sigara dumanı ve sigara hatırlatan ortamlardan uzak durmalarını ve çay, kahve ve kola gibi içecekleri tüketmemelerini rica ediyoruz. Neowellness ile bağımlılıklarınızdan kurtulun.

image.png
bottom of page