top of page
RUHSAL DENGELEME biorezonans

Ruhsal bozukluklar, bireylerin zihinsel ve duygusal sağlığını etkileyen önemli sorunlardır. Bu bozukluklar, geniş bir yelpazede farklı semptomlarla ortaya çıkabilir ve insanların yaşam kalitesini ciddi şekilde etkileyebilir. Stres, depresyon, anksiyete bozuklukları gibi ruhsal bozukluklar, bireylerin düşünce, hissetme, davranış biçimleri üzerinde derin etkiler yaratır.Ruhsal bozuklukların etkileri fiziksel sağlık kadar zihinsel ve duygusal sağlık açısından da büyük öneme sahiptir.Bu bozukluklar, genellikle günlük işlevselliği zorlaştırabilir,meslek yaşamını ve ilişkileri olumsuz

etkileyebilir. Depresyon örneğinde, ilgi kaybı, enerji eksikliği ve umutsuzluk gibi semptomlar kişinin normal aktivitelerini sürdürmesini güçleştirebilir. Anksiyete bozuklukları ise sürekli endişe, gerginlik ve panik ataklarla ilişkilidir, buda bireylerin sosyal etkileşimlerini sınırlayabilir. Ruhsal bozuklukların etkileri sadece bireylerle sınırlı kalmaz, aynı zamanda aile üyeleri, arkadaşlar ve toplum genelinde de etkiler doğurabilir.

Formun Üstü

Ruhsal dengeleme, genellikle zihinsel, duygusal ve ruhsal sağlığın iyileştirilmesi veya korunmasını amaçlar.

NeoWellness, son teknolojiyle harmanlanmış bir sağlık ve dengeleme yöntemi olarak öne çıkıyor. Vücudumuzun elektriksel frekanslarıyla etkileşim kurarak çalışan bu yöntem, bedenin kendi kendini iyileştirme yeteneğini güçlendirmeye odaklanıyor. Bedenimiz, organlarımız ve hücrelerimiz, belirli frekansta titreşir. Bu frekanslar, sağlıklı bir vücutta uyum içinde çalışan bir orkestrayı andırır. Ancak stres, çevresel faktörler ve yaşam tarzı değişiklikleri gibi etkenler, bu frekansların bozulmasına yol açabilir. İşte burada NeoWellness devreye girer.

 

NeoWellness teknolojisi vücudun bu elektriksel frekanslarını analiz eder ve dengesizlikleri belirler. Ardından, vücuda hedeflenmiş frekansta titreşimler göndererek, bedenin kendi denge mekanizmalarını harekete geçirmesine yardımcı olur. Bu vücudun kendi iç ritmini yeniden bulmasına destek verir.

NeoWellness’in ruhsal dengeye etkisi, bedenin enerji meridyenlerini dengeleme ve olumlu titreşimleri artırma yoluyla gerçekleşebilir. Bu da zihinsel açıdan berraklık, duygusal açıdan denge ve ruhsal açıdan huzur anlamına gelir.

Bach Çiçekleri Uygulaması Nedir? Biorezonans

Bach çiçekleri, sayısız akademik derecesi bulunan bir Patolog, Bakteriyolog ve Tıp Doktoru İngiliz Dr.Edward Bach tarafından keşfedilen çiçek özleridir. Bazı çiçekler ile bazı duygusal hallerin bağlantısını keşfederek bu çiçeklerin homeopatik özleriyle olumsuz duygusal halleri değiştirmeyi başarmıştır. Bach çiçekleri terapisi bütünsel tıpta yaygın kullanılan yöntemlerdendir.Bazı çiçek özlerinin kişideki bazı negatif duygusal özellikleri azaltıp bazı pozitif özellikleri arttırır.

Çiçeklerin fiziksel yapısı değil enerjisi kullanılır.

Bach çiçeklerinin herhangi bir ilaçla etkileşmesi mümkün değil ya da bir yan etki yaratması olası değildir. İlaç değildir. Bach çiçekleri, 38 farklı duygusal durumu tanımlayan homeopatik çiçek özlerinden oluşur. Hangi çiçeklerin kişi için uygun olduğu, doldurulan bir form sayesinde belirlenir. Kişinin iç dünyasıyla ilgili olarak, 38 çiçeğin ifade ettiği duygusal durumları açıklayan bir kılavuz sunarız. Kişi, sakin bir anında bu soruları cevaplar. Kişinin seçtiği cevaplar ve diğer test sonuçlarına dayanarak çiçek karışımını belirleriz.

4.jpg

BACH ÇİÇEKLERİ

Agrimony (Kaşıkotu): Zihinsel sıkıntılar

Aspen (Toz ağacı): Bilinmeyen korkular

Beech (Akgürgen): Tolere edememek

Centaury (Kantaryon): Zayıf irade

Scleranthus: Kararsızlık

Star of Bethlehem: Şok

Walnut (Ceviz): Değişiklikten kaçma

White Chestnut (Ak Kestane): İstenmeyen düşünceler

Wild Oat (Yaban Otu): Şüphelilik

Gentian (Centaniye): Cesaretsizlik, ümitsizlik

Gorse (Katır tırnağı): Umutsuzluk

Honeysuckle (Hanımeli): Geçmişte yaşamak

Impatients (Sabırotu): Sabırsızlık

Larch (Simal çam): Kendine güvensizlik

Clematis (Orman asması): Hayalperestlik, ilgi dağınıklığı

 

Bach Çiçekleri Nasıl Kullanılır?  biorezonans

Bach çiçeklerinin uygulama aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Öncelikle, Bach çiçekleri hakkında hazırlanmış bir kılavuzu incelemek ve bu kılavuzdaki soruları cevaplamanız istenir. Bu sorulara verilen yanıtlar, kişiye uygun kürün belirlenmesinde kullanılır.

  • Kişiye uygun olan Bach çiçekleri karışımı, NeoWellness terapisi sırasında kullanılır. Bu terapilerde, bireyin enerjetik durumunu yansıtan Bach çiçekleri frekansları kullanılır.

Belirlenen kürlerin etkileri 1-2 hafta içinde hissedilmeye başlar. Ayrıca, bazı durumlarda Bach çiçeklerinin etkileri birkaç gün içinde de fark edilir.

bottom of page